Als u een vloer wilt van Keramische tegels maar niet de nadelen van een stenenvloer dan is deze K388 Pewter slate de oplossing. Deze K388 Pewter slate keramische laminaattegel heeft een afmeting van 63.5 x 32.7 cm en zijn haast niet van echte keramische tegel te onderscheiden. Het patroon van de tegels zijn natuurlijk en realistisch.
Eurohome Essence K388 Pewter slate tegellaminaat is een Beige grijze tegel. De K388 Pewter slate heeft een keramische uitstraling met een Beige grijze kleur. Buiten de K388 Pewter slate tegel heeft de Essence serie nog meer kleuren. Zo zijn de kleuren van donker naar licht: De K389 Nightfall Slate, K387 Silverado Slate, 4298 Light Atelier tegel en de K023 venato tegel.
De K388 Pewter slate tegellaminaat van de Essence serie kan op vloerverwarming worden geïnstalleerd. U dient wel rekening te houden met een ondervloer die vloerverwarmingsgeschikt is. Op deze manier kunt u optimaal genieten van uw tegellaminaatvloer.
Voor het leggen van het tegellaminaat hoeft u geen tegelzetter te zijn. Door het 1clic 2go klik systeem is het leggen van het tegellaminaat eenvoudig. U kunt er zelf voor kiezen of u het tegellaminaat in halfsteens of wildverband legt.
Klasse: ac4 / klasse 32 zwaar woongebruik
Garantie: 20 jaar
Klikverbinding: 1clic 2go
Lengte: 63,5 cm
Breedte: 32,7 cm
Dikte: 0,8 cm
V-groef: Ja V4
Antibacteriële coating: Ja
Oppervlakte structuur: Allover structuur
Afmeting per pak: 2.28 m²
Liever de vloer eerst in het echt zien? Maak een afspraak voor in de showroom of vraag hier uw gratis staal aan.
Keramische tegellaminaat voor ieder interieur. Geschikt voor vloerverwarming
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen