De Meister LL150 Eik Gebarsten Licht 06258 combineert een moderne, lichte eikenkleur met een karakteristiek gebarsten houtdessin. De extra lange planken van 2052 mm in landhuisdeel (1-strooks) stijl zorgen voor een ruimtelijk effect en een natuurlijke uitstraling. Dankzij de realistische houtstructuur en rondomlopende V-voeg is deze vloer bijna niet van echt hout te onderscheiden. Perfect voor wie licht, natuurlijk en stoer wil combineren.
Met gebruiksklasse 23 | 32 is de LL150 geschikt voor intensief woongebruik en licht commercieel gebruik. Het Diamond Pro-oppervlak biedt uitstekende bescherming tegen krassen en slijtage. De antistatische afwerking voorkomt stofophoping en maakt de vloer onderhoudsvriendelijk. Kies voor de LL150 S-uitvoering met geïntegreerde geluiddempende ondervloer voor extra comfort.
Deze laminaatvloer is dankzij AquaSafe+ en Aquastop-technologie tot 4 uur waterbestendig – perfect voor gebruik in keukens, entrees of zelfs badkamers. Het 5G™ Dry™ kliksysteem zorgt voor een snelle, strakke installatie zonder lijm. Ideaal voor wie zelf wil leggen, maar geen concessies wil doen aan kwaliteit en duurzaamheid.
Meister LL150 Eik Gebarsten Licht 06258: lichte laminaatvloer met uniek houtdessin, lange planken, k..
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen