Menu
0
Zeer ruime voorraad
Klantenservice 7 dagen per week
Klanten beoordelen ons met een 9,5
Geleverd tot aan de deur

Vraag hier uw offerte aan:

Meister LD150  Eik Wit Geloogt laminaatvloer
Meister LD150  Eik Wit Geloogt laminaatvloer
Meister LD150  Eik Wit Geloogt laminaatvloer

Meister LD150 Eik Wit Geloogt laminaatvloer

Bereken uw prijs

€23,76 / m²
Adviesprijs: €0,00
Uw prijs:€0,00
U bespaart:€0,00

Meister LD150 Eik wit geloogt is een licht, waterbestendig en krasvast laminaat met Scandinavische uitstraling. Snel te leggen en geschikt voor elke ruimte. Lees meer..

  • Zeer grote voorraad

    Snelle levering
  • Eenvoudig thuisbezorgd

    In heel Nederland en België
  • Scherpste prijzen

  • 7 dagen per week open

Productomschrijving

Licht en Ruimtelijk met Witte Eikenlook

De MeisterDesign. Laminaat LD150 in de kleur Eik wit geloogt 06181 straalt frisheid en elegantie uit. De lichte eikenstructuur geeft elke ruimte een kalme, ruimtelijke sfeer en past perfect bij een modern, Scandinavisch of minimalistisch interieur. Dankzij de korte plank en subtiele V-voegen ontstaat een natuurgetrouwe uitstraling die nauwelijks te onderscheiden is van echt hout.

Geschikt voor Badkamers en Intensief Gebruik

Deze laminaatvloer is uitgerust met een AquaSafe+ tussenlaag en Aquastop-randbescherming, waardoor hij tot 4 uur waterbestendig is. Ideaal voor vochtige ruimtes zoals keukens en badkamers. Het duurzame Diamond Pro-oppervlak beschermt tegen krassen en slijtage, terwijl de antistatische laag zorgt voor stofvrije, onderhoudsvriendelijke vloeren.

Slim Legsysteem en Langdurige Garantie

Met het Multiclic-kliksysteem leg je de LD150 eenvoudig zelf, zonder lijm of speciaal gereedschap. De vloer is 8 mm dik en voldoet aan gebruiksklasse 23/32, waardoor hij geschikt is voor zowel drukbezochte woonruimtes als commercieel gebruik. Dankzij de 25 jaar garantie bij woongebruik kies je voor een vloer die lang meegaat.

 

Specificaties

Lengte
1288 mm
Breedte
198 mm
Dikte
8 mm
Aantal m² per pak
2,55 m²
Aantal planken per pak
10
Aantal zijde V-groef
4

Specificaties

Lengte
1288 mm
Breedte
198 mm
Dikte
8 mm
Aantal m² per pak
2,55 m²
Aantal planken per pak
10
Aantal zijde V-groef
4
Oppervlaktestructuur
Diamond Pro
Geschikt voor vloerverwarming
Geschikt voor vloerkoeling
Warmtedoorlaatweerstand (R-waarde) (m² K/W)
0,057 (m²K)/W
Clickverbinding
Gebruiksklasse consumenten
23 zwaar woongebruik
Gebruiksklasse project
32 intensief projectgebruik
Garantie Woongebruik
25 jaar bij woongebruik, 5 jaar bij projectgebruik
Makkelijk te reinigen
EAN / GTIN-13
M60001706181_DS

Meister LD150 Eik Wit Geloogt laminaatvloer

0 beoordelingen

Beoordeel Meister Meister LD150 Eik Wit Geloogt laminaatvloer

Meister LD150 Eik wit geloogt is een licht, waterbestendig en krasvast laminaat met Scandinavische u..

Abonneer je op onze nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

U heeft geen artikelen in uw winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00

Taal & Valuta